Manikur masası

Elan kodu: 97657

Kateqoriya Avadanlıq İcarəsi

Qiymət 90 Azn

Manikür stolu ,təzədi istifadə olunmayıb,salona ölçü uyğun olmadığına görə satilir, 90 manata ünvan Masazır/niki
Malın növü: Gözəllik salonu üçün

Əlaqədar şəxs
Gumus
Bakı şəhəri
(077) 3134380

Tarix: 28.07.2021


Avadanlıq İcarəsi
Daewoo Gentra icarəsi

Tecili arendaya masin axtariram depozit 500 den yuxari olmasin gunlukde 20 25 manat vere bilerem basqa markalarda olsa olar

500 Azn
Vitrin mebeli

2 eded polka.tecili satilir.biri 150 azn digeri 120 azn Malın növü: Mağaza üçün

150 Azn
Dondurucu

Tam.islekdir 300 litr prablemsiz maldir Malın növü: Mağaza üçün

330 Azn
Soyuducu vitrin

Negd satiw

150 Azn
Toyuq təmizliyən aparat

Türkiyə istehsali paslanmayan az işlənmiş toyug temizliyen aparat real aliciya endirim olar Malın növü: Sənaye

1000 Azn
Generator

Generator satsi ve icaresi var her kvada Yeni ve isdemis malar var her kvada Bolgelere cadirilma ve qurasdirilma var 2 il resmi sekilde zemanet verlir İsdemis generatorerin alsda var Service var

7800 Azn
Hazır biznes

Gördüyünüz Vitrin Ətirlər Qarışığ Hamısı Bir yerdə Təcili satılır dəyərindən ucuz qiymətə Marağlanmağ isdəyənlər Buyurub zəng edə bilər Malın növü: Mağaza üçün Yeni?: Bəli Çatdırılma?: Bəli

1000 Azn
Ət soyuducu

ET SKAFI SATILIR Magaza ucun her nov soyuducular ve avadanliqlar var Butun cesidlerimize zemanet veririk Kreditlede elde ede bilersiniz magaza :MESELEN * Su soyuducusu *Dondurma derrin dondurucu *Vanna soyuducusu * Et

277 Azn
Avtokran icarəsi

Montaj,reklam,metal konsturksiyaların yığlması və digər təmir tikinti işləri üçün AVTOKRAN(SƏBƏT) maşını.Günlük və aylıq münasib qiymətə icarəyə verilir.

40 Azn
Pulsayan aparat

Bill contour Pul sayan aparat Saxta pul taniyir Avto/ Manual UV/MG funksiya var 1.Model 2108 250azn 1.Model-N85D. 450Azn 2.Model-6600. 500azn 3.Model-5800. 500azn 4. MONEY Detektor. 55azn Saxta pul taniyir Yeni

250 Azn
Аренда бассейнов

Hovuzlarin kirayesi Plcu 4,50*220*84 məhsullar tezədi upakovkada. Аренда каркасных бассейнов интекс Размер 4,50*2,20*84см Новые в упаковае

350 Azn
Fiber Telephone Converter

Fiber Telephone Converter: 2 x Telephone,2 Channel Ethernet,Single fiber Single Mode 20Km FC Connector - CUT 350azn Fiber Telephone Converter: 4 x Telephone,2 Channel Ethernet,Single fiber Single Mode 20Km FC Connector

350 Azn

elanlar kurslar paltaryuyan ustasi yukdasima xidmeti usta xidmeti kondisioner ustasi beko paltaryuyan servis avia biletler soyuducu təmiri